COVID-захворюваність у світі вийшла на плато – ВООЗ

Глaвa ВOOЗ зaявив, щo плaтo із зaxвoрювaнoсті і смeртнoсті нa кoрoнaвірус пeрeбувaє нa нeприйнятнo висoкoму рівні.

 

Зaxвoрювaність і смeртність від кoрoнaвірусу у світі вийшли нa плaтo нa "нeприйнятнo висoкoму рівні". Прo цe заявив в брифінгу в понеділок, 10 травня, генеральний распорядитель Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреєсус.

 

Вслед його даними, за минулий тиждень захворіли понад 5,4 млн осіб і майже 90 тис. людей померли.

 

"Бери глобальному рівні ми зараз бачимо вихід сверху плато за кількістю випадків захворювання бери COVID-19 і кількістю смертей, – зазначив він. – Однак це неприйнятно високе поднос: на минулому тижні надійшли повідомлення оборона більш ніж 5,4 млн випадків захворювання і майже 90 тис. померлих".

 

Гебреєсус заявив, що зниження захворюваності і смертності спостерігається с налета у Європі та регіоні Північної і Південної Америки, які пандемія коронавірусу раніше зачепила особливо вусмерть. Одночасно зафіксовано швидке зростання числа тих, хто заразився і помер, у регіоні Південно-Східної Азії, поперед якого ВООЗ відносить також Індію. Крім того, "у кожному регіоні є країни з тенденцією накануне збільшення" захворюваності та смертності.

 

Лидер ВООЗ також наголосив, що ослаблення санітарних заходів і "нерівна вакцинація" сприяють поширенню інфекції у світі. Він назвав відсутність рівного доступу перед вакцин "одним з найбільших ризиків".

 

"Получи и распишись країни з високими і середніми доходами припадає 53% населення планети, проте вони отримали 83% вакцини", – нагадав гендиректор ВООЗ.

 

Гебреєсус закликав лідерів країн "використовувати всі інструменти, які є в їхньому розпорядженні, с целью зниження передачі COVID-19". Це відноситься у тому числі накануне держав, де на цей момент захворюваність і смертність знижуються.

 

Ради словами Гебреєсуса, зараз необхідно посилити можливості угоду кому) запобігання поширенню інфекції, щоб підготуватися накануне поширення нових штамів, проти яких безсилі вакцини.

 

Раніше повідомлялося, що Україна є другою в Європі по (по грибы) смертністю від COVID. Також Україна серед країн світу посідає 11-тетька місце за кількістю нових заражень, серед країн Європи – четверте.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.