Названа причина пропуску занять дівчатками-школярками

В рaмкax кaмпaнії, присвячeній Дню мeнструaльнoї гігієни, булo бeзкoштoвнo рoзпoвсюджeнo 200 тис. гігієнічниx прoклaдoк сeрeд дівчaт і жінoк зі склaдними життєвими oбстaвинaми в 17 рeгіoнax Укрaїни.

Кoжнa п'ятa шкoляркa прoпускaє зaняття чeрeз нeмoжливість придбати засоби менструальної гігієни, що, зокрема, стає приводом в целях стигматизації та булінгу. Про це в п'ятницю, 28 травня, пише Інтерфакс-Україна.

Относительно це йдеться в дослідженні, проведеному в рамках глобальної ініціативи Фонду АнтиСНІД-США в Україні (AHF Ukraine) спільно з Департаментом молоді та спорту КМДА та Київським міським центром соціальних служб в целях сім'ї, дітей та молоді по Дня менструальної гігієни.

"У нас є дані, що 3,5 млн сімей отримали субсидію, це выронить) слов про те, що люди живуть никак не дуже добре матеріально, вони витрачають гроші держи їжу, але не витрачають гроші для інші речі, зокрема прокладки відносяться накануне тих витрат, на які не витрачають гроші. В результаті 20% дівчаток невыгодный можуть купити собі прокладки, багато із-после цього пропускають заняття в школах", – сказала агентству голова представництва Фонду АнтиСНІД-США в Україні Ярослава Лопатіна.

Також агентство вызывать к жизни слова лікаря гінеколога-ендокринолога Вікторії Бурго, яка підкреслює, що "менструації і ПМС постоянно стають приводом для булінгу, особливо в чоловічих колективах".

"Виявляється, що сьогодні далече не всі можуть купити собі гігієнічні прокладки. Ми говоримо приставки не- тільки про дівчаток, але і про жінок репродуктивного віку, які з якихось причин безграмотный мають можливості придбати засоби менструальної гігієни", – сказала вона.

Бурго зазначила, що "коль немає можливості дістати прокладки, дівчата користуються тим, що мають під рукою: серветками, газетами, туалетним папером, шкарпетками или взагалі нічим".

День менструальної гігієни – щорічний міжнародний захід, який відзначається 28 травня, починаючи з 2014 року. Метою заходу є привернення уваги світової спільноти после проблеми менструальної гігієни та здійснення просвітницької роботи, яка дає можливість дівчатам-підліткам і жінкам репродуктивного віку повноцінно брати жеребий в житті суспільства, зберігати власне здоров'я і незалежність.

Нагадаємо, з початку року в Україні зафіксовано 126 випадків самогубств серед підлітків, в пирушка час як за весь минулий рік було 123 випадки.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.