Освіта в «Базис»: від успішного навчання до світлого майбутнього

Єдиним невід’ємним надбанням людини є знання, а бажання їх накопичувати залежить від перших вчителів. В наш час кваліфікованими викладачами можуть похвалитися не тільки державні, а й приватні школи в Києві, серед яких особливо вирізняється «Базис». У цьому закладі освіти нове життя кожного першокласника починається з грамотної адаптації до навчального процесу у створених комфортних умовах, які враховують унікальні особливості кожної дитини.

Методи та програми початкової школи в «Basis»

Дитина сприймає навчальний процес в умовах забезпечення її перших фізіологічних потреб: безпеки простору, довіри до вчителя та однолітків, можливості відпочинку, а також якісного харчування. Задля забезпечення переліченого в «Базис» створені наступні умови:

• Кількість учнів в кожному класі не перевищує 16 осіб, при цьому кожному викладачу початківців допомагає асистент.
  • У білінгвальних класах предмети вивчаються двома мовами, англійською та українською, завдяки чому діти починають вільно володіти та думати іноземною мовою.
  • Учні перебувають у закладі повний робочий день, від 8.30 до 18.30, тому домашні завдання, за потребою, виконуються з допомогою викладача.
  • Облаштовані спальні для денного сну.
  • Щодня обов’язковими є денні прогулянки.
  • У другій половині дня діють гуртки за захопленнями кожного: «Lego», айкідо, «Юний інженер», театральна студія, шахи та комп’ютерна творчість.

Найважливішою частиною є програма адаптації до подальшого навчання у II та III ступені. Задля цього викладачі середньої школи починають викладати у третьому та четвертому класі природничі заняття.

Унікальні особливості середньої та старшої школи

Знання, що засвоїлись з інтелектуальною насолодою, запам’ятовуються на все життя. Даним правилом приватна школа Базис керується від початку створення у 2018 році. Задля досягнення мети навчальний процес здійснюється наступним чином:

• від першого дня та протягом усього навчання у початковій та середній школи для кожного учня реалізується індивідуальна програма — знання незмінні, а діти різні;
  • спеціалізація за провідними сучасними науками – фізикою, біологією, математикою з двомовним викладанням усіх перелічених;
  • точні науки весь час розвиваються, щодня відбуваються відкриття, тому навчальна програма вдосконалюється на постійній основі, а викладачі та учні контактують з видатними та провідними науковцями з різних країн.

Завдяки переліченому вище отримана освіта дозволяє кожному випускнику вступити до будь-якого вищого навчального закладу світу. Учні «Базису» очолюють рейтинги незалежних оцінювань та перемагають у міських та українських олімпіадах від початку заснування навчального закладу.

«Базис» в особистостях

Захопленість викладачем та повага до нього створює зацікавленість до його предмету. Тому з особливою увагою та ретельністю приватна школа «Basis» збирала власну команду, серед членів якої чимало досягли високого статусу заслуженого вчителя України.

Завдяки міцним зв’язкам з провідними дослідницькими організаціями та університетами світу щомісяця у школі організовуються семінари та конкурси. Участь у таких заходах беруть юні співробітники дослідницького центру «Базису» та учні будь-яких шкіл, в тому числі з Німеччини та Англії.

Успіх у дорослому житті базується на знаннях та навичках, закладених у дитинстві, які, своєю чергою, формують світогляд. Жодні батьки не можуть самостійно викласти власній дитині усі необхідні дисципліни. Але кожні обирають для неї школу, відповідно разом з нею навчальну програму та найкращих вчителів.