Ціна на кругляк деревини на електронних аукціонах в системі Прозорро.Продажі

Попит на деревину різних порід в Україні залишається стабільно високим, тож питання її вартості завжди актуальне як для бізнесу, так і простих українців. Кругляк деревини застосовується в багатьох сферах промисловості та виробництва, тож встановлення справедливої вартості постає важливою задачею онлайн торгів. Ще кілька років тому лісові господарства могли спеціально знижувати ціну для окремих клієнтів, а для інших підвищувати, що спровокувало великі економічні втрати для країни в цілому. Запровадження системи відкритих електронних аукціонів повністю змінило ситуацію, адже тепер вся важлива інформація про кількість, якість, породу, а також вартість кругляка деревини фіксується в системі Прозорро.Продажі та її акредитованих майданчиках, яким є Українська Універсальна Біржа.

Ціна на кругляк деревини на електронних аукціонах в системі Прозорро.Продажі

Запровадження нової системи унеможливило застосування тіньових схем та домовленостей з лісгоспами, тож тепер продаж деревини відбувається на чесних засадах з дотриманням рівних прав для всіх учасників системи. Кругляк деревини тепер можна продати тільки на електронних аукціонах, тож лісгоспи не можуть використати інші способи для його збуту. Ознайомитися з актуальними цінами на даний вид продукції можна на сайті УУБ. Щоб отримати доступ до всіх лотів з продажу кругляка необхідно пройти реєстрацію та зробити страховий внесок. Після цього ви стаєте повноцінним учасником системи та можете брати участь у торгах.

Як дізнатися вартість на кругляк деревини на торгах ТОВ УУБ

На майданчику Української Універсальної Біржі ви знайдете велику кількість вигідних пропозицій щодо продажу кругляка за які варто поборотися. Варто зазначити, початкова вартість деревини встановлюється лісовими господарствами, які враховують витрати на виробництво, після чого називають свою ціну. Кінцева вартість кубометру кругляка визначається і результаті аукціонів. За даними статистики, вона являється такою ж як і середньоринкова.

На формування вартості кругляка деревини впливає ряд чинників:

  • порода дерев;
  • фізичні та естетичні характеристики;
  • особливості застосування та попит на ринку;
  • якість матеріалу;
  • місцевість видобутку;
  • регіон в якому відбувається продаж та інші.

Система Прозорро.Продажі та їх офіційний ресурс ТОВ УУБ надають доступ до великої кількості вигідних та цікавих пропозицій для громадян України. Головним принципом проведення відкритих торгів є їх чесність та прозорість, дотримання яких регулюється законодавством України, спеціальними державними службами та самими учасниками системи. До користувачів діють рівні права щодо участі в аукціонах, а для забезпечення неупередженості, подача пропозицій відбувається інкогніто. Дізнатися більше інформації про особливості проведення аукціонів та переваги використання біржі УУБ можна за посиланням

https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/tsena-na-kruglyak-drevesyny-na-elektronnyh-torgah/.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.