Украинцам рассказали, когда стартует призыв-2022

В Укрaїні призoвнa кaмпaнія у 2022 рoці стaртувaтимe у квітні тa жoвтні. Втім дo aрмії нe призивaтимуть, зoкрeмa, oсіб, які здoбувaють oсвіту.

Як пишe Пaрлaмeнт.ua, прo цe пoвідoмили в прeсслужбі Oфісу прeзидeнтa.

Згідно з указом Зеленського, проведення чергових призовів відбудеться з квітня после червня та з жовтня до грудня.

Відповідно поперед вимог українського законодавства, не підлягатимуть призову та надається відстрочка чтобы здобуття освіти на весь період навчання громадянам призовного віку, які навчаються:

  • у закладах загальної середньої освіти ІІІ ступеня та професійної (професійно-технічної) освіти з денною формою навчання;
  • у закладах фахової передвищої освіти з денною формою навчання, серед іншого під полоса здобуття початкового рівня (короткого циклу) та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти по (по грибы) програмами ступеневої системи освіти;
  • у закладах фахової передвищої та/альбо вищої освіти з денною формою навчання, серед іншого під отрезок времени здобуття наступного ступеня освіти;
  • у закладах середньої или вищої духовної освіти з денною формою навчання;
  • в інтернатурі, аспірантурі ли докторантурі з відривом або без відриву від виробництва.

Також відстрочка від призову возьми строкову військову службу надається громадянам ради сімейними обставинами, для продовження професійної діяльності та вслед станом здоров’я.

Питання про призов альбо надання відстрочки (звільнення) від призову, відповідно перед законодавства, розглядають районні чи міські призовні комісії.

Відстрочка від призову може бути надана призовникам згідно з рішеннями призовної комісії АР Крим, обласних та Київської міської призовної комісії из-за поданням районних (міських) призовних комісій.

Нагадаємо, глава исполнительной власти України Володимир Зеленський підписав указ № 687/2021 насчет проведення щорічних призовів на строкову військову службу у 2022 році. В указі визначаються терміни проведення щорічних чергових призовів громадян України для строкову військову службу, звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили строки такої служби, та колея виконання заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням чергових призовів у 2022 році.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.