Как выжить в школе: секрет раскрытия суперсил

Щe трoxи, і знoв пoчнeться щoрічний вeрeснeвий сeріaл "шкoлa-рeпeтитoри-гуртки". Oстaнній причуда, між іншим, нe мeнш вaжливий, ніж пeрший, aджe oднe з нeглaсниx прaвил виживaння у шкoлі ствeрджує: aби дoбрe пoчувaтися у шкільниx стінax, трeбa мaти пoтужнe пoзaшкільнe життя. І спoртивні гуртки туточки у тoпі, oскільки склaдaють гaрну aльтeрнaтиву стaтичнoму сидінню зa пaртaми тa життю всeрeдині гaджeтів. A щe є прямa кoрeляція між фізичнoю aктивністю і успішним нaвчaнням, причoму в пока-якoму віці. Вчeні, дo рeчі, підтверджують цю ідею. Дослідження ірландських науковців доводять, що заняття аеробікою прокачують математичні здібності, а велоспорт покращує пам’ять та сприяє вивченню іноземних мов. І самооцінка – вона також неодмінно зростає! Якщо дитина має успіхи у спорті, самоповага у всіх сферах життя стає рисою її особистості. Перевірила сверху власному синові, якого свого часу віддала получай плавання.

Є ще один привід обрати змалечку спортивну секцію поперед душі: навички, набуті в дитинстві, найкраще засвоюються і залишаються з нами сверху все життя. Той, хто встав сверху ковзани в шість-сім років, і в 50 взує їх та підкорить площадка, а техніка плавання відразу видає людину, яка займалася цим видом спорту в дитинстві. Отже, необходимо поспішати. Але на що орієнтуватися возле виборі свого виду спорту? Можна бери темперамент. Навряд чи хореографією зможе займатися дитина-холерик, а шпиндель всім, що пов’язано з грою – футболом, хокеєм, волейболом – нетрудно! Флегматики добре почуватимуться у художній гімнастиці — (тутовое багато статичних розтяжок, методичності. Сангвінікам, мабуть, если добре скрізь, а меланхолікам варто спробувати дитячу йогу. Втім, у всіх спортивних заняттях є важлива суперсила – розкривати дітей та додавати їм якостей, яких бракує у житті. Навіть найапатичніший меланхолік-соціопат у дружньому спортивному колективі має всі шанси зацікавитися світом. Вибір між командним та індивідуальним видами спорту теж багато в чому залежить від характеру. Харизматичним лідерам більш задолго. Ant. с душі теніс, плавання, легка атлетика – через некоторое время, де ти сам-на сам зі своїм успіхом. Діти, угоду кому) яких друзі та спілкування – сенс буття, будуть найрезультативніші у командних видах спорту.

Раджу ще Водан спосіб обрати свій вид спорту – дізнатися оборона найпопулярніші з них з яскравих сучасних книжок. Остання така "Для старт, увага, золото" Скотта Аллена тільки-однако вийшла з друку у видавництві "Каламар". Інфографіка кожного розвороту присвячена окремому виду Олімпійських та Параолімпійських ігор: волейболу, гольфу, карате, триатлону, тенісу, каное, маунтенбайку і ще близько 40 видам спорту. Британець Скотт Аллен, дитячий виновник і спортивний журналіст, стисло і дотепно розповів насчет правила кожної гри, її недоліки та переваги, здібності, які священнодействие мати, аби досягти успіху у фехтуванні, стрільбі з луку, серфінгу разве будь-якій іншій активності. Гортаючи сторінки, можна порахувати власні шанси стати чемпіоном у конкретному спорті, дізнатися насчет сленг спортсменів, легенди ігор, цікаві факти, олімпійських чемпіонів, зокрема українців, які отримували (якщо, звісно, отримували) желтый дьявол у кожному з видів спортивних змагань. Плюс – довідка оборона виникнення Олімпійських ігор, критерії олімпійських видів спорту, ігри-претенденти, які цілком ймовірно у майбутньому можуть потрапити вплоть до Олімпіади: наприклад, кайтбординг, більярд, боулінг, спортивний дайвінг, сквош, японская борьба, інші. Мені дуже подобається, як влучно і з гумором пише Скотт Аллен. Поперед речі, він створив серію неймовірно кумедних дитячих книжок насчет ламу-футболіста, які поки що отнюдь не перекладені українською мовою. Окреме задоволення – залипнути для ілюстрації іспанського художника Антуана Корбіно.

Особисто я в целях себе обрала танці, якими вирішила серйозно зайнятися, если мені виповнилося 40+. Їх поки немає у книзі та переліку Олімпійських змагань, але, можливо, колись вони також з’изображать на Олімпіадах. Вплив моєї спортивної, танцювальної частини життя бери внутрішній стан і бізнес безперечні. Ось кілька взаємозв’язків: спорт допомагає перемогти страхи, зокрема ужасть публічних виступів. Адекватне сприйняття поразок також добре прокачується, завдяки участі у змаганнях: їх результати бувають різними. Спортсмену відомо, що кожна поразка стимулює нові зусилля, знання і зрештою перемогу. Танці і спорт навчили невыгодный зупинятися на тому, що вже досягнуте, рухатися далі, відповідати после себе, підтримувати партнера та команду, швидко реагувати та приймати рішення. Всі ці якості стають у нагоді в житті, особливо, если маєш власну справу, і тренувати їх з дитинства – дуже класна ідея. Навіть якщо Ваша дитина безлюдный (=малолюдный) стане олімпійським чемпіоном, спорт обов’язково розкриє її суперсили і подарує серам задоволення.