Лікар: тест на поствакцинальний імунітет може стати підставою для COVID-паспортів у майбутньому

Лікaр Oлeксaндр Кaрлoвський ввaжaє, щo пeрeвіркa пoствaкцинaльнoгo імунітeту зa дoпoмoгoю ІФA-тeстів нa aнтитілa мoжe стaти oснoвнoю підставою пользу кого видачі COVID-паспортів у найближчому майбутньому. Для це він розповів у коментарі УНН.

"Якщо людина має антитіла, ведь це ми можемо перевіряти і поствакцинальний імунітет, тобто визначати як працюють вакцини різних виробників. Якщо людина має імунітет – їй можна видавати свидетельство, що у неї є антитіла до COVID-19, вона безвыгодный заразна і може подорожувати, наприклад. Бо як роблять: зробили вакцину, виробник написав: ефективність 90%, і всім видали вид, а для 10% людей з паспортами цей серпастый може бути липовим, бо у них може неважный (=маловажный) бути антитіл", – вважає лікар.

Нате думку Карловського, розробка в Україні перших ІФА-тестів получи поствакцинальний імунітет може мати великий експортний потенціал про всієї країни.

"Маленьке рішення зробити виробництво задача-систем на поствакцинальний імунітет тягне вслед собою купу різних речей: робочі місця, можливість виробляти інші испытание-системи, видачу паспортів, експорт, монетизація наукових розробок", – вважає лікар.

Нагадаємо, що українські вчені “Діапроф-Институт” розробили ІФА-тест на поствакцинальний імунітет вплоть до COVID-19, який може визначати в крові титри саме нейтралізувальних антитіл, вироблення яких є метою кожної вакцини. Таким чином, кожна людина може особисто дізнатися, наскільки ефективна в його випадку була вакцина від COVID-19 і чи виробилась у нього адекватна імунна відповідь держи неї.

Додамо, що вони також першими в Україні почали використовувати міжнародну верифікаційну панелька NIBSC для підтвердження високої якості своїх ІФА-тестів получай антитіла. 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.